Cílem projektu je bezbariérové zpřístupnění vstupu do budovy Domova se zvláštním režimem včetně úpravy vstupního otvoru a vytvoření bezbariérových podmínek v budově i vně, umožňující horizontální i vertikální pohyb 86 uživatelů se sníženou soběstačností a neurodegenerativními poruchami, a to prostřednictvím stavebních úprav a instalace evakuačního hydraulického výtahu vč. záložního zdroje

02_Diakonie_Krabcice_a

Paní Marie bydlí v našem Domově pro seniory už 5 více let. její míra soběstačnosti pozvolna klesá. Moc ráda tráví čas v parku kolem domova, nebo si zajde na zmrzlinu do bistra. Kvůli chybějícímu výtahu se ale musí spolehnout na pomoc pečovatelek. Na jeho vybudování nám kvůli raketovému růstu cen chybí 4 miliony korun. Stavba přinese obyvatelům domova kromě svobodného pohybu také útulnější pokoje a společenskou místnost. Váš dar nám pomůže překonávat bariéry. Děkujeme.

IMG_4094IMG_4100IMG_2594PHOTO-2022-10-11-13-44-06 3

Na realizaci se podílely tyto instituce: MPSV, Ústecký Kraj, Nadace ČEZ a bezpočet indivituálních dárců, bez jejich konkrétní podpory by výtah nemohl být postaven. Za jejich podporu jim patří náš dík.  

podporil_UK_logo_svisle_MODRENadaceCEZ_400x300_RGB_svetlePozadi_transparentnilogoMPSV-m